Prádelna a čistírna se svozem a rozvozem po celé Ostravě  | zdarma nebo s příplatkem
Česky English

Čištění kůže, kožených oděvů

Oděvy z kůže a kožešiny patří bezkonkurenčně mezi nejstarší materiály k výrobě oděvů. Spousta lidí preferuje tento přírodní materiál díky jeho specifickým vlastnostem a také vzhledu. Kůže v létě chladí a v zimě hřeje a je velmi odolná vůči otěru. O kůži je ovšem potřeba se patřičně starat, aby tyto vlastnosti neztratila, nezoxidovala a v extrémním případě nepopraskala. Proto je nezbytné v určitých časových intervalech ošetřovat její povrch speciálními mastmi a oleji, čímž kůži vyživujeme. Při zanedbání této péče je ve většině případů poškození již nenávratné.

Vedle vysokých nároků na péči je kůže také velmi náchylná na hloubkové znečištění a poškození sluncem, prachem, špínou, mastnotou, solí, deštěm, vlhkostí ovzduší nebo fyzickou teplotou.

Jak čistíme?

Čištění kožešin a kožených oděvů jsou prováděny procesy uzpůsobenými konkrétnímu druhu materiálu. V ceně je zahrnuto dotukování. Všeobecně je odstraňování skvrn z kůže velmi obtížné, ovšem při správném načasování a správném procesu není zdaleka nemožné. Každá zakázka je samostatně nastříkána odpovídající úpravou, což je také zahrnuto v ceně. V případě, že máte koženou bundu, kalhoty nebo paleto odřené či opotřebené, dobarvíme je na původní odstín. Na přání provedeme hydrofobní úpravu. Také můžeme na Vašich kožených oděvech nabídnout drobné opravy a úpravy.

Pomáháte tím, že nepomáháte!

Při znečištění kožených výrobků se často stává, že se člověk snaží skvrnu odstranit nejprve sám a až poté se obrací na odborníky. To je ovšem nešťastné vzhledem k tomu, že většinou dotyčný užije nevhodných prostředků a ve spoustě případů poté znemožní vyčištění skvrny úplně.

Provádíme například tyto služby:

  • čištění kožených bund
  • čištění kožených motorkářských kombinéz a chopper bund
  • čištění kožených plášťů
  • čištění kožešin
  • čištění kožešinových koberců
  • dotukování kůže
Objednat

Rozvoz

Rozvoz prádla zdarma v Ostravě. V okolí je rozvoz prádla za 50 Kč (např.: Polanka, Petřkovice, Hrabůvka, ...)


Svoz a rozvoz zdarma provádíme v městských částech: Moravská Ostrava, Přívoz, Muglinov, Slezská Ostrava, Vítkovice, Zábřeh – Hulváky, Zábřeh – VŽ, Zábřeh nad Odrou, Mariánské Hory, Lhotka u Ostravy, Nová Ves, Hošťálkovice, Třebovice, Svinov, Poruba

S malým příplatkem Vaše prádlo vyzvedneme a doručíme v částech: Kunčice, Kunčičky, Radvanice, Hrabůvka, Stará Bělá, Nová Bělá, Výškovice, Polanka nad Odrou, Hrabová, Michálkovice, Heřmanice, Hrušov, Petřkovice, Koblov, Ludgeřovice, Martinov, Krásné Pole a další..

Kontakt

Tel:776 125 126
E-mail
E-mail:info@pradelnici.cz
Adresa/Address

Provozovatel:
Aleš Mrůzek, Petr Grepl
Maroldova 2978/1
702 00 Ostrava

Jak pereme

Každý zákazník samostatně!
Vaše prádlo nikdy nepereme společně s prádlem jiných zákazníků.

Zkušenosti!
Prádlo pro Vás perou naše zkušené prádelnice, které udělají vše pro perfektní výsledek.

Podmínky a pravidla služby

V případě, že na zboží chybí ústřižek s informacemi indikujícími správný způsob praní/čištění, bude práno/čištěno na zodpovědnost klienta.

Při přebírání zboží bude klientovi sdělena odhadovaná cena zakázky, od které je k finální ceně vyhrazena odchylka +- 20% po potvrzení s klientem.

Klient vždy obdrží lístek s číslem zakázky, který poté slouží k opětovnému vydání zboží.

Kurýři svážejí/rozvážejí zboží v časech mezi 17:00 a 21:00 každý pracovní den. Klient si zvolí jemu vyhovující čas příjezdu (tolerance pro kurýra je +- 30 minut) a v případě, že kurýr nebude schopen v požadovaný čas přijet, vždy se s klientem zkontaktuje a dohodne na náhradním termínu. V případě, že klient sdělí mylnou informaci a kurýr nebude moci vydat/převzít zakázku, vyhrazujeme si právo na účtování pokuty ve výši až 200,-.

Nezodpovídáme za škody na knoflících, vycpávkách, zipech, plisování, gumových součástech a nápisech, které by vznikly při čištění, zaviněné nesprávným, resp. nedostatečným označením ze strany výrobce.

Nezodpovídáme za úplné odstranění skvrn po jednorázovém čištění, především když skvrny byly staré nebo už předtím prané.

Všechny služby praní a čištění jsou patřičně pojištěny a v případě poškožení/zničení zboží bude klient odškodněn v adekvátní výši.

Kvalitu vykonané práce je nutno zkontrolovat při převzetí zakázky.

Vyhrazujeme si právo odmítnout vykonání služby.

Zadané osobní údaje nebudou v žádném případě sděleny třetím stranám a budou využívány výhradně k interním účelům a případným marketingovým akcím provozovatele.